Järvakandi Kool

Õppimine sillutab teed tulevikku!

Missioon

Järvakandi Kooli missioon on luua tingimused haritud ja arenemisvõimelise noore kodaniku kujunemiseks, keskendudes iga õpilase individuaalsete võimete väljaarendamisele ning loovust, ettevõtlikkust ja õpihimu toetava arengukeskkonna loomisele.

Visioon

Järvakandi Kool on uuendustele avatud haridusasutus, kus ümbritsev vaimne, sotsiaalne ja füüsiline keskkond toetab nii õpilaste kui õpetajate arengut, peab silmas õppekava alusväärtusi ja paikkonna eripära. Õpikeskkond vastab aja nõuetele: koolis on kaasaegsed õppevahendid, tagatud on kooliruumide -ja maa-ala funktsionaalsus ja esteetiline väljanägemine.

OOTAME TEID KOOLI KOKKUTULEKULE

on 17 Mai 2019

Hariduselu 140. aastapäev 16. – 17.08.2019 16. august – kooliansambel „Welled“ kontsert Järvakandi Kultuurihallis 17. august – vilistlaste kokkutulek koolis...

Järvakandi Kool