Toitlustamine

Järvakandi Kooli söökla on maakonna parim

Septembris ja oktoobris viidi Rapla maakonna koolisööklates läbi koolitoidu järelevalve, mille raames külastas Rapla maavanema poolt moodustatud koolitoidu järelvalve toimkond koosseisus Anne Kersna (Kehtna Majandus- ja Tehnoloogiakooli toitlustusvaldkonna juht), Eliko Sõmer (Terviseameti Põhja talituse inspektor), Ülle Laasner (Rapla Maavalitsuse terviseedenduse spetsialist) ja Tiiu Raav (Rapla Maavalitsuse haridus- ja sotsiaalosakonna juhataja) 18. septembril ka Järvakandi Kooli  sööklat. Tutvuti menüü, köögi ja sööklaga,  vesteldi kokkade, koolijuhtide ning õpilastega.

Komisjon jäi nähtu ja kuulduga igati rahule. Kokkuvõtvalt  märgiti, et söögisaal ja köögikompleks on korralikud ning kokad oma töökeskkonna ja olmetingimustega rahul. Kiideti hästi koostatud ja lahti kirjutatud menüüd. Toodi esile ka seda, et lapsed on pakutavate toitudega enamasti rahul. Samas leiti, et menüüs võiks olla rohkem värskeid puuvilju.

Inspekteerimine tulemusena valis toimkond maakonna parimaks koolisööklaks Järvakandi Kooli söökla ja tunnustab kooli Gemossi firma kinkekaardiga (et kööki saaks muretseda veel midagi meelepärast), mille annab veerandi lõpuaktusel 22. detsembril pidulikult üle Ülle Laasner.

Aadress:
Nõlva 16, 79101 Järvakandi, Raplamaa